AS TTP

AS TTP on 1987 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendus- ja ehitusettevõte.

Meie käekirjaks üle 25 aastase tegevuse ajal on alati olnud kinnisvara vastutustundlik arendamine algusest lõpuni. Tagada loodud ehitiste kvaliteet kasutades parimaid materjale ja professionaalsete ehitajate oskusi. Teame, et parim tulemus sünnib pidevas suhtlemises kliendiga. Kinnituseks sellest on sügav rahulolu võtmete üleandmisel, nii tulevaste elanike kui arendaja näol.

Oma peamiseks visiitkaardiks peame 1996 aastal alustatud Piritat Mähe ja Meriväljaga ühendava 101 hektari suuruse maa-ala arendust. Tänaseks on sellest kunagi läbipääsmatust padrikust saanud Tallinna hinnatuim kaasaegne elurajoon, kus iga ruutmeeter on põhjalikult läbi mõeldud ja planeeritud täiustama ühtset tervikut. Piirkond, mille suurimaks väärtuseks on säilitatud kõrghaljastuse ja hoonestuse harmoonia. Parimaid Eesti arhitekte kaasates valminud 110 eramus, 46 rida/paariselamus ja 67 korterelamus leidsid endale suurepärased kodud aastateks üle 1100 pere.

Samas kvartalis, aadressil Mähe tee 1, asub ka 2005 aasta Eesti parimaks aasta betoonehitiseks valitud TTP uus büroohoone.

Suuremate arendusprojektidena saame välja tuua 2013 aasta alguses Tallinna kesklinnas, aadressil F.R Kreutzwaldi tn 3, valminud 7-korruselise elu- ja ärihoone Kreutzwaldi Maja ja 2014 aastal Meriväljal, Ranna tee 46a, neli korterelamut. Hetkel on töös suuremahulised arendusprojektid Tallinnas Mustamäel (Pöörise elurajoon) ning Järvel (Järve Tornid).

Oma järge ootab Tallinna kesklinnas vahetult Linnahalli kõrval asuv Vööri tn 2 arendusprojekt.

AS-le TTP on väljastatud kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2015 sertifikaadid.

Ehitades paremat tulevikku!
Teie TTP

© 2020 AS TTP